Bandażowanie ciała w walce z niedoskonałościami

Bandażowanie ciała kojarzy się głównie z dawnymi czasami mumifikowania. Jednak technika ta niekoniecznie musi oznaczać powrót do przeszłości, czy też upiorne listopadowe zabawy.

Okazuje się, że bandaże znalazły zastosowanie, także we współczesnej kosmetyce. Stanowią one doskonałą formę zabiegową, która opiera się na kilku istotnych elementach.

Be Organic Modny plecak burton spodoba się każdemu

W zależności od producenta dostępne są opcje zabiegów ciepłych oraz zimnych. Na czym to wszystko polega? Sekret tkwi w specjalnej technice owijania ciała bandażami, które uprzednio zostały namoczone w gorącym lub zimnym preparacie.

Klientka zawijana jest od samych kostek, aż do podbródka, jednak zachowując odpowiedni kierunek układania bandaża oraz jego nacisk. Konieczne jest przeprowadzenie zabiegu na całe ciało, co gwarantuje efekt odtoksycznienia organizmu.

Dlatego też zabieg jest zalecany na początku każdej diety, zatem także po ciąży. Dzięki niemu wszelkie złogi tłuszczowe, toksyny, a także woda zostają odprowadzone w odpowiedni i bezpieczny sposób.

michalowianka.com.pl