Wyczerpujące sesje zdjęciowe

Magazyny modowe i wielkie kampanie reklamowe znanych i drogich marek nie mogą się obejść bez wspaniałych sesji zdjęciowych. Moda to sztuka obrazu, potrzebuje doskonałej oprawy, a ponieważ w tej branży pracują wyłącznie perfekcjoniści, wykonanie tego jednego lub kilku idealnych zdjęć kosztuje bardzo dużo czasu, sił, energii, a czasem również zdrowia.

Wiedzą o tym nie tylko modelki i fotografowie, którzy stanowią oś udanej sesji zdjęciowej, ale również cały sztab ludzi pracujących na wspólny sukces: oświetleniowcy, asystenci fotografów, makijażyści i styliści. Praca nad pojedynczym projektem trwa od wczesnych godzin porannych do często późnych godzin nocnych.

W tym czasie wszyscy muszą pozostać skupieni i kreatywni. Głowa fotografa powinna wciąż kipieć od pomysłów, modelki i modele z kolei na każde pstryknięcie aparatu muszą odpowiadać swoim ciałem i mimiką twarzy.

W świecie mody nie ma miejsca dla tych, którym nie pasują te wymagające warunki pracy. Dlatego sukces czeka tylko na tych najbardziej wytrwałych i wytrzymałych.

www.chwasty.net.pl