Niepowtarzalność to haute couture

Nie da się ukryć, iż najważniejszą cechą odzieży z kolekcji haute couture jest fakt, iż każda z propozycji jest indywidualnością samą w sobie. Jest kreacją niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju.

Jeżeli osoba zainteresowana jej zakupem posiada stosowne do tego zasoby pieniężne pragnie otrzymać gwarancję, iż jej kreacja jest jedyna. I taką gwarancję sygnują swoją nazwą, wielkie domy mody.

Każdy z projektów jest dostosowywany dokładnie do sylwetki osoby zainteresowanej. Wykonywane przymiarki, dwie czasami trzy a w razie potrzeby i cztery, pozwalają na osiągnięcie bardzo optymalnego wyglądu.

Wyglądu nie tylko klientki ubranej w takową kreację, co jest ważne dla osoby ją noszącej, ale także odpowiedniego kształtu samej kreacji, co jest bardzo ważne dla jej twórców. Każda ze stron musi być usatysfakcjonowana i ten cel zostaje osiągnięty.

Nieliczne domy mody nagrywają swoje kolekcje, ich pokazy i w ten sposób udostępniają klientom dając w ten sposób możliwość bliższego zapoznania się z projektami. Gotowe stroje można jednakże oglądać w paryskim atelier i tam dokonywać wyboru.

zarękawki