Honda Insight

Honda Insight to auto osobowe, które charakteryzuje się napędem hybrydowym. Jej producentem była Honda Motor Company. Z wyglądu auto przypomina bardzo inny model samochodu – Toyotę Pirus, choć to Honda wprowadziła na rynek tego typu pojazd jako pierwszy.

Wizualnie ma ona też wiele wspólnego z samochodami sportowymi, oczywiście głównie dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Honda Insight zapewnia duży komfort, ponieważ ma naprawdę przestronne wnętrze, choć wydaje się raczej niepozorna. Ogromnym atutem tego auta jest też jego oszczędność.

Jeśli będzie się nim rozsądnie zarządzać, idąc za wskazówkami, wysyłanymi przez komputer, powinno się osiągnąć średni rezultat 3,2 litra paliwa zużytego w przeciągu 100 kilometrów. Jest to więc auto dla osób, które są gotowe na wyzwania i naukę ekonomicznej jazdy, przynoszącej sporo korzyści. Bardzo ważnym jest tutaj szczególnie umiejętne posługiwanie się pedałem gazu – jeśli zachowa się odpowiednią delikatność, silnik benzynowy nie będzie przesadnie obciążony i spali mniej paliwa.

www.kancelaria-sosnowski.pl